OCCASIONSHOW ZUIDBROEK

Bij de meeste mensen staat Zuidbroek wel bekend als de voormalige handelsroute richting Duitsland en heeft de plaats voornamelijk industriŽle ontwikkelingen gekend. De locatie van deze occasionshow is dan ook gunstig gelegen aan de A7, Eurohal Zuidbroek (onderdeel Van der Valk hotel Groningen – Zuidbroek) is daarom de ideale locatie.

Met minstens 17 autobedrijven is Zuidbroek altijd een drukbezochte show. 

Heb je genoeg rondgekeken? Ben je tevreden met de ‘nieuwe’ wagen? Tijd voor een bezoek aan de horecagelegenheid! Hier kan een ieder even bijkomen onder het genot van een kop koffie, desgewenst is het mogelijk een heerlijk vers broodje te nuttigen.

En natuurlijk krijg je indien gewenst een gratis waardebepaling van je auto. 

Data en locatie

donderdag 16 t/m zondag 19 april 2020
Eurohal Zuidbroek
Burgemeester Omtaweg 4, Zuidbroek
Tel. 0598-453787

Donderdag van 13.00 – 21.00 uur
Vrijdag van 13.00 – 21.00 uur
Zaterdag van 11.00 – 17.00 uur
Zondag van 11.00 – 17.00 uur

Contact autobedrijven

Wil je meer informatie over de Occasionshow of direct jouw plek reserveren als autobedrijf? Neem dan contact met ons op.

Gert Nijmeijer
T: 0629013477
E: gert.nijmeijer@ndcmediagroep.nl

 Deelnemers


 Renault Herbers Ter Apelkanaal www.renault-herbers.nl
 Autobedrijf Vos Stadskanaal www.autobedrijf-vos.nl
 Automobielbedrijf Fleming Groningen www.fleming.nl
 Auto Potgieter Stadskanaal www.potgieter.nl
 Auto Oldeman Groningen www.auto-oldeman.nl
 Autodeals Noord Roden www.autodeals-noord.nl
 Auto Bolhuis Farmsum www.autobolhuis.nl
 Autobedrijf H. Kuper Siddeburen www.autobedrijfhkuper.nl
 Autobedrijf Meijer Veendam www.meijerautos.nl
 Autobedrijf Groenewold & Dijkhuizen Delfzijl www.groenewold-dijkhuizen.nl
 Autobedrijf ter Veer Spijk www.autobedrijfterveer.nl
 R.T.O Autoservice Valthermond www.rtoautoservice.nl
 Auto – Service Doorten Gasselte www.autodoorten.nl
 Emile Bakker Auto’s Nieuw-Weerdinge www.emilebakker.nl
 Autobedrijf Jos Vermue Siddeburen www.autobedrijf-josvermue.nl