OCCASIONSHOW ASSEN (OV)

Tijdens de komende occasionshow Assen, vind je 500 interessante occasions op 15.000m2 showroom. Allemaal in topconditie!

Met minstens 20 auto- en camperbedrijven is het aanbod van occasions en campers zeer groot.

Op de show profiteer je van messcherpe prijzen en kortingsacties, dus zeker de moeite waard om even langs te komen! 

Data en locatie

donderdag 29 oktober t/m zondag 1 november 2020
Expo Assen
De Haar 11, Assen
Tel. 0592-304080

Donderdag van 13.00 t/m 21.00 uur
Vrijdag van 13.00 t/m 21.00 uur
Zaterdag van 11.00 t/m 17.00 uur
Zondag van 11.00 t/m 17.00 uur

Contact autobedrijven

Wil je meer informatie over de Occasionshow of direct jouw plek reserveren als auto- of camperbedrijf? Neem dan contact met ons op.

Gert Nijmeijer
T: 0629013477
E: gert.nijmeijer@ndcmediagroep.nl

Deelnemers

 CampodoorHoogeveenwww.campodoorshop.nl
 Zinger Campers Beilen www.zingercampers.nl
 Ron Hazenberg Campers Scheemda www.ronhazenberg.nl
 Benica Campers Enschede www.benica.com
 Kroon Campers Winterswijk www.krooncc.nl
 Handelsonderneming PPA Nieuwe Pekela 
 P&M Campers Emmen www.pmcamperverhuur.nl
 Ekowax Cleaning ProductsDonkerbroek www.ekowax.nl
 Autobedrijf Vos Stadskanaal www.autobedrijf-vos.nl
 Van der Veen AutogroepOosterwolde, Hoogkerk en Gorredijk www.vdveenautogroep.nl
 Auto Oldeman Groningen www.autofirst-oldeman.nl
 Autobedrijf Meijer Veendam www.meijerautos.nl
 Autohuis AduardAduard www.autohuisaduard.nl
 Havik Auto Assen www.havikauto.nl
 Autodeals-Noord Leek www.autodeals-noord.nl
 Carstore Assen www.carstoreassen.com
 Autobedrijf Potgieter Stadskanaal www.potgieter.nl
 Kip Campers Musselkanaalwww.kip-campers.nl
 Autobedrijf Pompstra Leek www.autobedrijfpompstra.nl
 Autobedrijf Dull Grootegast www.autobedrijfdull.nl
 Van der Horst Autogroep Leeuwarden, Dokkum en Sneek www.vanderhorstautogroep.nl
 Roadvip CampersSleen

www.roadvip.nl