OCCASIONSHOW ASSEN

Tijdens de komende occasionshow Assen, vind je 500 interessante occasions op 15.000m2 showroom. Allemaal in topconditie!

Met minstens 20 auto-, camper-, en caravanbedrijven is het aanbod van occasions, caravans, campers zeer groot.

Op de show profiteer je van messcherpe prijzen en kortingsacties, dus zeker de moeite waard om even langs te komen! 

Data en locatie

donderdag 12 t/m zondag 15 maart 2020
Expo Assen
De Haar 11, Assen
Tel. 0592-304080

Donderdag van 13.00 t/m 21.00 uur
Vrijdag van 13.00 t/m 21.00 uur
Zaterdag van 11.00 t/m 17.00 uur
Zondag van 11.00 t/m 17.00 uur

Contact autobedrijven

Wil je meer informatie over de Occasionshow of direct jouw plek reserveren als auto-, caravan- of camperbedrijf? Neem dan contact met ons op.

Gert Nijmeijer
T: 0629013477
E: gert.nijmeijer@ndcmediagroep.nl

Deelnemers

 Stienstra Caravans & Campers Feanwalden www.stienstracaravans.nl
 Zinger Campers Beilen www.zingercampers.nl
 Ron Hazenberg Campers Scheemda www.ronhazenberg.nl
 Benica Campers Enschede www.benica.com
 Kroon Campers Winterswijk www.krooncc.nl
 Handelsonderneming PPA Nieuwe Pekela 
 P&M Campers Emmen www.pmcamperverhuur.nl
 R.T.O. Autoservice Valthermond www.rtoautoservice.nl
 Autobedrijf Vos Stadskanaal www.autobedrijf-vos.nl
 Auto-service Doorten Gasselte www.autodoorten.nl
 Auto Oldeman Groningen www.autofirst-oldeman.nl
 Autobedrijf Meijer Veendam www.meijerautos.nl
 Autohuis AduardAduard www.autohuisaduard.nl
 Havik Auto Assen www.havikauto.nl
 Autodeals-Noord Leek www.autodeals-noord.nl
 Autobedrijf Bockhoudt Assen en Groningen www.bockhoudt.nl
 Autobedrijf Potgieter Stadskanaal www.potgieter.nl
 Caravanbedrijf van der Meer Nieuwehorne www.vdmeercaravans.nl
 Autobedrijf Pompstra Leek www.autobedrijfpompstra.nl
 Autobedrijf Dull Grootegast www.autobedrijfdull.nl
 Van der Horst Autogroep Leeuwarden, Dokkum en Sneek www.vanderhorstautogroep.nl